.

image description

Kiekviena moteris žino, kas daro ją kerinčią. Ne paskutinėje eilutėje šiame sąraše yra ... žvilgsnis. „Svajingas“, „apgaubiantis“, „išraiškingas“: „seksualus“ – tiek epitetų prigalvota, siekiant perduoti moters akių magnetizmą!

Taip, mūsų akys – ne tik sielos veidrodis. Tai pirmiausia tai, ką mes pastebime žmoguje, ir turbūt ne atsitiktinai atsirado išsireiškimas „mylėti už gražias akis“. Bet neįmanoma turėti „gražių akių“, jeigu blakstienos silpnos, retos ar trumpos. Gerai, jeigu gamta dovanojo jums su kaupu, bet ir laimingosios su prabangiomis, ilgomis, tankiomis blakstienomis turi rūpestingai jas prižiūrėti, nes kiekvieną dieną veikia chemija: dažome tušu, užriečiame, vakare kartais užmirštame jomis pasirūpinti. Dėl to kai kada blakstienos silpnėja ar pradeda kristi. Laimei, yra receptų, kurie greitina jų augimą ir jas stiprina.

Dažniausiai natūralus iškritimas būna nepastebimas, auga naujos blakstienos ir pakeičia iškritusias. Tai natūralus atsinaujinimo procesas. Šiuo atveju blakstienos užtenka įprastos priežiūros: ryte ir vakare jas reikia iššukuoti iš apačios į viršų šepetėliu, kuris suteptas ricinos ar kitu augaliniu aliejumi. Prieš miegą tušą nuo blakstienų reikia pašalinti specialia emulsija ar kosmetiniu pieneliu.

Pavyzdžiui, aš retkarčiais prieš miegą tepu savo blakstienas ricinos aliejumi. Kad nepatektų į akis ir neperštėtų, aš seno tušo šepetėliu užtepu aliejaus ant pačių galiukų, o ne taip, kad visos blakstienos būtų aliejuje. Miegant aliejus susigeria ir išdžiūsta. Gerai, jeigu aliejus nepatenka ant vokų ir po akimis, nes iš ryto galima atsibusti su patinusiais paakiais. Jeigu viską darome tinkamai, atsiras ir efektas – blakstienos bus ilgos ir purios.

Minėtąsias blakstienų priežiūros procedūras būtina atlikti prieš miegą, o priemonių perteklių nuo blakstienų pašalinti iš ryto. jeigu reguliariai naudoti šias procedūras, blakstienų augimas stiprėja, jos pradeda spindėti.

Ir dar – jeigu jūsų blakstienos priaugintos, jokiu būdu nenaudokite aliejaus, nes tai trumpina dirbtinių blakstienų amžių.