.

image description

Daugiau kaip prieš trejus metus pradėjau dirbti su blakstienomis. Tuo metu grožio salonuose žmonėms buvo įteigta, jog audinė – gyvūno plaukas. Bet dabar mes puikiai žinome, jog tai monopluoštas, nes audinės plaukas trumputis, o mums siūlė 12–17 mm. Negi jos iš Černobylio? Pavadinimas buvo sugalvotas moterims sužavėti, nes šilkas buvo dukart pigesnis, o audinė – labai paklausi, didžiulis ažiotažas. Šiandien vadinamoji audinė ir šilkas yra tolygūs ir pagal medžiagą ir pagal meistro darbą. Kaip atskirti audinę? Dažnai pas mane ateina merginos, kurios painioja šių dviejų rūšių blakstienas. Iš tikrųjų viskas labai paprasta – nereikia būti meistru, kad išsiaiškintumei nesudėtingas medžiagas.
Šilkinės blakstienos – plonytės, minkštos identiškos natūralioms blakstienoms.
Audinės blakstienos – storos, tankios ir blizga.

Ką geriau pasirinkti, jeigu nusprendėte priauginti b blakstienas?

  • Šilkas atrodo natūraliai, savoji blakstiena pailgėja. Bendras priaugintų blakstienų vaizdas švelnus ir tvarkingas. Šios blakstienos išlieka ilgiau, nes jos lengvesnės, palyginti su savomis blakstienomis.
  • Audinė suteikia blakstienoms padažymo efektą, o žvilgsniui – šelmiškumo (ciniškumo). Priaugintos audinės blakstienos apgaulingai didesnės, juodesnės ir, be to, nematyti, kur jos pritvirtintos.

 

Audinės ir šilkinių blakstienų priauginimo technologija susideda iš kelių svarbių etapų, į kuriuos reikia kreipti ypač daug dėmesio:

  • Makiažo nuėmimas (jeigu jis buvo) ir riebalų nuo darbinio paviršiaus pašalinimas specialiu tirpikliu.
  • Blakstienų parinkimas pagal ilgį ir kiekį.
  • Tiesioginis kiekvienos blakstienos priklijavimas atskirai.

 

Šių blakstienų papildomai užriesti nereikia, oro r tušo jums dabar nereikės. Priauginti blakstienas – reiškia pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, padaryti jį ryškesnį ir įdomesnį!